Ekskursijos po Lietuva Piligrimines keliones Europos Artimiausios keliones
Apie mus
Naujienos

Paslaugos

Renginiai
Besiruošiant
keliauti
Naudingos
nuorodos
Galerija
Iš kelionių
dienoraščių
Mūsų Blog'as
Kontaktai
Grįžti į pradžią
 

Facebook

Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APIE MUS

 

   
 „Quo vadis LT“ tai kelionių organizatorius, kurio pagrindinis tikslas – organizuoti piligrimines – pažintines keliones po visą pasaulį.
Nedideles keliautojų grupeles lydintys dvasiniai vadovai ir profesionalūs gidai trokšta dalintis ne tik pomėgiu keliauti, bet visų pirma gilinti tikėjimą, pažinti Šventą Raštą, išgirsti Dievo žodį. Piligriminė kelionė – tai atsigręžimas į save, į Dievą į savo artimą.


 „Eik iš savo gimtojo krašto, iš savo tėvo namų, į kraštą, kurį tau parodysiu. Padarysiu iš tavęs didelę tautą ir tave palaiminsiu.“ (Pr.12,1)


BIBLINĖS KELIONĖS. Tai piligriminės kelionės ieškant šv. Rašto ištakų, einant Jėzaus ir Apaštalų keliais po Šventąją Žemę, Siriją, Turkiją, Graikiją, Egiptą. Keliaujame senaisiais piligrimų keliais iki Santjago de Kompostelos, lankome Marijos apreiškimo vietas: Lurdą, Fatimą,  Medjugorje.


MALDOS KELIONĖS DYKUMOSE. Lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų kelius, kad pasisemtume Dievo malonės ir bendrumo džiaugsmo, dvasinių ir fizinių jėgų išbandymui. Keliaujame į Sacharos, Sinajaus, Vadi Rum dykumas.


KITŲ PASAULIO RELIGIJŲ IR CIVILIZACIJŲ PAŽINIMO KELIONĖS. Tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, prisilietimas prie svarbiausių pasaulio kultūrų ir religijų, išsipildęs troškimas pažinti pasaulio margumą, praturtinta pasaulėžiūra. Siūlome vykti į Peru, Boliviją, Kiniją, Indokiniją, Maroką, Egiptą, Indiją, Iraną...


PAŽINTINĖS KELIONĖS autobusu ar lėktuvu, po gražiausias Europos šalis ir miestus, su puikiais gidais padės jums pažinti ir patirti kiekvienos šalies gražiausius momentus ir užklysti ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apie mus | Paslaugos | Renginiai | Naudingos nuorodos | Besiruošiant keliauti | Iš kelionių dienoraščių |Galerija | Naujienos | Mūsų Blog'as

Kontaktai

© 2009 Quo Vadis LT. Visos teisės saugomos.

Web sprendimas: Wiriest