Ekskursijos po Lietuva Piligrimines keliones Europos Artimiausios keliones
Apie mus
Naujienos

Paslaugos

Renginiai
Besiruošiant
keliauti
Naudingos
nuorodos
Galerija
Iš kelionių
dienoraščių
Mūsų Blog'as
Kontaktai
Grįžti į pradžią
 

Facebook

Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
PILIGRIMINĖS KELIONĖS PO LIETUVĄ


Pirmosios žinomos piligrimystės Lietuvoje – tai 1604 m. imtos rengti iškilmingos procesijos iš Vilniaus į Trakus, prie stebuklingo Dievo Motinos paveikslo. Aušros Vartai buvo labiausiai lankoma katalikų ir ortodoksų piligrimystės vieta, garsiausi Dievo Motinos paveikslai iškilmingai vainikuoti. Piligrimus itin traukdavo Išganytojo kančios kelią primenančios šventovės.

Vilnius – Gailestingumo miestas. Pagal pageidavimą
Aušros Vartai, s. Faustinos namelis, šv. Kryžiaus Bonifratų bažnyčia ir šaltinėlis, šv. Mykolo bažnyčia, , šv. Išganytojo bažnyčia, KGB kalėjimas.

Po Žemaitiją. Pažintis su Pranciškonais. Balandis, 2012m. Žemaičių Kalvarija, Salantai, Orvido sodyba, Palangos bažnyčia, Kretingos Pranciškonų vienuolynas, Lurdas, Pakūtuvėnai.

Lietuvos Kryžiai. Birželis, 2012m.
Kryžių kalnas, vienuolynas, Šiaulių bažnyčios, Telšių katedra su požemiais, Varniai, Kelmės vienuolynas, Kražiai ir jų istorija.

Žemaičių Kalvarija. Liepa 2012m.
Žemaičių Kalvarija, stebuklingas Marijos paveikslas, Kryžiaus kelio stotys.

Stebuklingi Marijos paveikslai. Rugpjutis, 2012m.
Trakai, Pivašiūnai, Šiluva.

Šiluvos atlaidai. Kryžių kalnas. Palendriai. Rugsėjis, 2012m.
Šiluvos šv. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčia, bažnyčia, Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, Palendriai, Kelmė, Šiauliai, Kryžių kalnas.

Šventieji Agluonos stebuklai. Spalis, 2012m.
Agluona su stebuklinguoju "Šiaurės Madonos " paveikslu, Kristaus Karaliaus kalnas, Daugpilis, prie Imbrado (Ilgio ežeras) Mergelės Marijos apsireiškimo vieta, Zarasų bažnyčios stebuklingas paveikslas, Stelmužė, Baltriškių vienuolynas - susitikimas su Tiberiados broliais, Antazavės Dievo apvaizdos bažnyčia, Pliaterių dvaras.

LIETUVOS VIENUOLYNAI

Savaitgalis pas Betliejaus seseris. Paparčiai.
.
Palendrių Benediktinai

Karmelitės  ir Kazimerietės

 

Visa informacija tel: 8 5 2314189 mob: 8 65660504

Piligriminės kelionės ar ekskursijos po Lietuvą organizuojamos nedidelėms grupėms. Jūs patys renkatės patogiausią jums laiką ir kelionės maršrutą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Apie mus | Paslaugos | Renginiai | Naudingos nuorodos | Besiruošiant keliauti | Iš kelionių dienoraščių |Galerija | Naujienos | Mūsų Blog'as

Kontaktai

© 2009 Quo Vadis LT. Visos teisės saugomos.

Web sprendimas: Wiriest